Přeskočit na obsah stránky | Přeskočit na menu


Společnost Eurotender s.r.o. funguje na trhu poradenské a inženýrské činnosti od roku 2003. Od svého vzniku se zejména zabývá službami v oblasti zadávání veřejných zakázek a pořádání výběrových řízení. Nabídkovou škálu svých služeb společnost postupně rozšířila i o školící činnost ve veřejných zakázkách se zaměřením na zadavatele a uchazeče a o poradenskou činnost. Zadavatelům veřejných zakázek nabízíme organizaci jednotlivých typů výběrových řízení, případně jakoukoli potřebnou modifikaci služeb, včetně poradenské činnosti spojené s konzultací v oblasti problematiky zadávání veřejných zakázek.

Pro úspěšné zajištění Vašich projektů je našim cílem poskytnout Vám služby nejvyšší kvality, a proto společnost Eurotender s.r.o. dodržuje uvedené zásady:

  • Nasloucháme svým zákazníkům a hledáme pro ně optimální a reálné řešení jejich potřeb. Naši zákazníci se mohou spolehnout na vysokou úroveň námi poskytovaných služeb a na naši rychlou reakci na jejich požadavky.
  • Zaměřujeme se na flexibilní řízení společnosti s vysokou kapacitou realizace zakázek. Trvale sledujeme informace o trhu a okolním prostředí. Toto nám umožňuje reagovat na budoucí potřeby zákazníků.
  • Neustále zvyšujeme kompetenci, odpovědnost a odborné znalosti našich zaměstnanců. Naši zaměstnanci sledují dění v oboru, související právní předpisy a normy, které jsou nezbytné pro udržení komplexní odbornosti v naší profesi. Řízení naší společnosti spočívá v týmové práci.

Společnost Eurotender s.r.o. má uzavřeno pojištění odpovědnosti na škodu na částku 20 000 000,- Kč a od roku 2005 je nositelem Certifikátu systému řízení jakosti dle ISO 9001:2000 vydaného společností TRITON Cert.


logoISO
sublogo
(c) Eurotender.cz 2006. Naposledy aktualizováno : 06.06.2020

MenuPřeskočit na začátek stránky